מיינקראפט – תעברו את הלילה הראשון

מיינקראפט – תעברו את הלילה הראשון

כאשר תשאלו כל חובב מיינקראפט מהו השלב הקשה ביותר במשחק, הוא יענה לכם בפה מלא – הלילה הראשון במשחק. אתם מתחילים את המשחק באור יום ובאווירה נינוחה, אך מהר מאוד השמש מתחילה לשקוע ואתם מתחילים להבין שהצרות עומדות להופיע. השחקנים המתחילים במשחק נכנסים לפאניקה וישר מחפשים מסתור ללילה, אך עליכם תחילה לדאוג לצרכים הבסיסיים של השחקן שלכם כגון מקור שתייה, מקור אש ומקור מזון.

מיינקראפט תפס פופולאריות רבה עקב הצורך שלנו להפעיל את הראש במהלך המשחק, ולא לפעול בצורה מקובעת – ולכן הלילה הראשון הוא גם המאתגר ביותר. בהתחלה עליכם לחטוב מספר בלוקים של עצים, מאותם בלוקים עליכם בסופו של דבר להכין משטח שישמש במקום ההכנה לכל הדברים המסובכים באמת.

כבר עכשיו אתם יכולים להתחיל לתכנן את מקום המסתור שלכם במהלך הלילה, כאשר עליכם יהיה להכין עט חפירה ומעדר (על המשטח) – ובאמצעותם תוכלו לחצוב בסלעים על מנת למצוא מקום מסתור ללילה. כמו שאמרנו מיינקראפט מנסה לדבוק כמה שיותר במצב הריאליסטי ביותר, ולכן לאחר מכן תצטרכו להכין גם לפידים ולהגן על מקום המסתור שלכם באמצעות הצבת לפידים בכניסה.

לאחר מכן תוכלו להתחיל לתכנן את השהות שלכם בתוך המנהרה שחצבת, כאשר אל תשכחו לאבטח את הכניסה אל המנהרה באמצעות בלוק או כל דבר אשר ימנע ממפלצות להיכנס אליה. לאחר מכן תוכלו להישאר במנהרה ולשרוד את הלילה הראשון שלכם במשחק – וכל העת תוכלו להמשיך ולהכין דברים במהלך הלילה בתוך המנהרה. תזכרו מיינקראפט הינו משחק מציאותי מאוד, ולכן תנסו לעשות דברים אשר הייתם עושים אילו אתם הייתם בתוך המנהרה.4,583 צפיות


שרתי משחק נוספים:

סאמפ - Samp

סאמפ - Samp

אנשים רבים אינם יודעים מהי המשמעות של שרתים לסאמפ, מדוב

[ read more ]

ControlHost שרתי משחק

ControlHost שרתי משחק

החברה קונטרול הוסט מעניקה ושרתי משחק יעילים וזולים ופת

[ read more ]

פינגלס שרתי משחק ייעודיים

פינגלס שרתי משחק ייעודיים

החברה מציע מספר רב של שרתי משחק ייעודיים איכותיים ביות

[ read more ]

פרסם תגובה


3 תגובות ל “מיינקראפט – תעברו את הלילה הראשון”

  1. דריה הגיב:

    משחרק מעולה.

  2. דניאל הגיב:

    משחק בלי סוף.

פרסם תגובה