מיינקראפט – תעברו את הלילה הראשון

מיינקראפט – תעברו את הלילה הראשון

כאשר תשאלו כל חובב מיינקראפט מהו השלב הקשה ביותר במשחק, הוא יענה לכם בפה מלא – הלילה הראשון במשחק. אתם מתחילים את המשחק באור יום ובאווירה נינוחה, אך מהר מאוד השמש מתחילה לשקוע ואתם מתחילים להבין שהצרות עומדות להופיע. השחקנים המתחילים במשחק נכנסים לפאניקה וישר מחפשים מסתור ללילה, אך עליכם תחילה לדאוג לצרכים הבסיסיים של השחקן שלכם כגון מקור שתייה, מקור אש ומקור מזון.

מיינקראפט תפס פופולאריות רבה עקב הצורך שלנו להפעיל את הראש במהלך המשחק, ולא לפעול בצורה מקובעת – ולכן הלילה הראשון הוא גם המאתגר ביותר. בהתחלה עליכם לחטוב מספר בלוקים של עצים, מאותם בלוקים עליכם בסופו של דבר להכין משטח שישמש במקום ההכנה לכל הדברים המסובכים באמת.

כבר עכשיו אתם יכולים להתחיל לתכנן את מקום המסתור שלכם במהלך הלילה, כאשר עליכם יהיה להכין עט חפירה ומעדר (על המשטח) – ובאמצעותם תוכלו לחצוב בסלעים על מנת למצוא מקום מסתור ללילה. כמו שאמרנו מיינקראפט מנסה לדבוק כמה שיותר במצב הריאליסטי ביותר, ולכן לאחר מכן תצטרכו להכין גם לפידים ולהגן על מקום המסתור שלכם באמצעות הצבת לפידים בכניסה.

לאחר מכן תוכלו להתחיל לתכנן את השהות שלכם בתוך המנהרה שחצבת, כאשר אל תשכחו לאבטח את הכניסה אל המנהרה באמצעות בלוק או כל דבר אשר ימנע ממפלצות להיכנס אליה. לאחר מכן תוכלו להישאר במנהרה ולשרוד את הלילה הראשון שלכם במשחק – וכל העת תוכלו להמשיך ולהכין דברים במהלך הלילה בתוך המנהרה. תזכרו מיינקראפט הינו משחק מציאותי מאוד, ולכן תנסו לעשות דברים אשר הייתם עושים אילו אתם הייתם בתוך המנהרה.4,314 צפיות


שרתי משחק נוספים:

ישרא גיימס

ישרא גיימס

החברה ישרא גיימס מספקת מגוון של שרתי משחק כגון:  שרתי מ

[ read more ]

מיינקראפט אונליין

מיינקראפט אונליין

בשנים האחרונות, משחקי הרשת הפכו לתופעה שכל בני הנוער שו

[ read more ]

Diamond Serv

Diamond Serv

חברת  Diamond Serv מעניקה ללקוחותיו שירותים מתקדמים ואיכותי

[ read more ]

פרסם תגובה


3 תגובות ל “מיינקראפט – תעברו את הלילה הראשון”

  1. דריה הגיב:

    משחרק מעולה.

  2. דניאל הגיב:

    משחק בלי סוף.

פרסם תגובה