שני טיפים לקונטר סטרייק 1.6

שני טיפים לקונטר סטרייק 1.6

טיפים בכל הקשור אל קונטר סטרייק 1.6, חיוניים מאוד על מנת להצליח ולהגיע אל הרמות הגבוהות ביותר במשחק. קונטר סטרייק להורדה זמין כיום בשכיחות גבוהה, ולכן אנשים רבים מורידים את המשחק אבל לא מצליחים באמת להגיע אל הרמות הגבוהות ביותר של המשחק – ולכן גם מאבדים תקווה ונוטשים אותו לאחר זמן מה.

טיפ ראשון נוגע לאופן המשחק עצמו, על מנת ליהנות מהמשחק באופן מקסימאלי מומלץ לשחק עם אוזניות ומיקרופון. המהות של המשחק הוא השיתופיות עם שאר האנשים בשרת, ולכן כאשר משחקים בצורה כזאת אתם נהנים מהמשחק עצמו ולא מסתבכים עם חוטים ורמקולים אשר מעוותים את החוויה מהמשחק עצמו. כיום ניתן למצוא קונטר סטרייק להורדה בכל אתר, ולכן מומלץ לרכוש גם אוזניות איכותיות ומיקרופון מובנה על מנת לא להסתבך עם יותר מידיי חוטים ואביזרים.

טיפ שני מדבר על אופן המשחק, מדובר במשחק יריות אשר מכיל בתוכו גם אסטרטגיה במטרה לתפס בסולם הרמות. לכן אל תמהרו ותפעלו בפזיזות – קחו את הזמן ותתייעצו עם החברים שלכם. וכמובן שאל תשכחו לבדוק שהמחשב שלכם עומד בדרישות של המשחק, קונטר סטרייק להורדה זמין בכמויות גדולות – אך אם המחשב שלכם לא יתמוך במשחק מספיק טוב, אתם לא תיהנו מהמשחק ושוב תאבדו בו את העניין עקב תקיעות או כל מיני בעיות במשחק עצמו.3,660 צפיות


שרתי משחק נוספים:

eServ - מכירת שרתי משחק

eServ - מכירת שרתי משחק

חברת איסרב מפעלה שרתי משחק מהטובים ביותר בישראל. איסרב

[ read more ]

Strong-Serv - סרברים למשחקים

Strong-Serv - סרברים למשחקים

החברה לשרתי משחקים  Strong-Serv מספקת סרברים מהירים, במחירי

[ read more ]

ישרא גיימס

ישרא גיימס

החברה ישרא גיימס מספקת מגוון של שרתי משחק כגון:  שרתי מ

[ read more ]

פרסם תגובה


תגובה אחת ל “שני טיפים לקונטר סטרייק 1.6”

  1. אדיר הגיב:

    יש לי עוד טיפים. אני יכול לשלוח לכם?
    תפרסמו באתר?

פרסם תגובה