קונטר סטרייק נייד

קונטר סטרייק נייד

יכול להיות שזאת הפעם הראשונה שבה נחשפתם אל המושג קונטר סטרייק נייד, מרבית הסיכויים הם שבמידה והתמכרתם אל הקונטר סטרייק המקורי – תתקשו מאוד לא להתמכר גם אל הגרסא הזאת. בעקבות ההצלחה המסחררת של המשחק ברחבי העולם, החליטו להוציא למשחק וריאציה שונה של משחק רשת באינטרנט. הסיבה העיקרית שבגללה הקימו וריאציה נוספת למשחק הזה, היא לתת את האפשרות לאנשים שאין באפשרותם להוריד את התוכנה להתמכר גם הם אל המשחק – וכנראה שבעתיד הם גם יורידו את המשחק המקורי.

קונטר סטרייק נייד הינו דומה ברובו אל המקור, שגם שם ניתן להקים קבוצות וקלאנים – על מנת לשחק האחד עם השני. המשחק תפס תאוצה בחודשים האחרונים, ונכון להיום הוא מארח מאות משתמשים מרחבי העולם על גבי השרתים שלו – ובשורה התחתונה המעבר אל קונטר סטרייק נייד איננו פוגע בחוויית המשחק המוכרת אשר מאחדת אותנו עם עשרות שחקנים מרחבי העולם.

החיסרון היחידי במשחק מן הסוג הזה הוא איכות השרתים אשר לעיתים עשויה להביא לירידה ברמת המשחק ולתקיעות לעיתים – אך לאחר בדיקה מעמיקה, קונטר סטרייק נייד הוא ללא ספק עוד דרך מושלמת להעביר את חווית המשחק אשר התחילה עם המשחק המקורי וכיום מתפשטת אל רשת האינטרנט ומאפשרת לכל אחד ליהנות גם הוא מן המשחק שסחף אחריו רבבות של אנשים ומשתמשים ברחבי העולם.

שרתי משחק נוספים:

World-Serv - שרתי המשחק האיכותיים

World-Serv - שרתי המשחק האיכותיים

חברת World-Serv מספקת ללקוחותיה את שרתי המשחק האיכותיים והמ

[ read more ]

Host Best שרתי משחק והוסטינג

Host Best שרתי משחק והוסטינג

Host – best מציע דרך האתר, מגוון גדול של שרתי משחק איכותיים

[ read more ]

סאמפ - Samp

סאמפ - Samp

אנשים רבים אינם יודעים מהי המשמעות של שרתים לסאמפ, מדוב

[ read more ]

פרסם תגובה


פרסם תגובה


<<< הקלד את המספרים המוצגים למעלה