קונטר סטרייק נייד

קונטר סטרייק נייד

יכול להיות שזאת הפעם הראשונה שבה נחשפתם אל המושג קונטר סטרייק נייד, מרבית הסיכויים הם שבמידה והתמכרתם אל הקונטר סטרייק המקורי – תתקשו מאוד לא להתמכר גם אל הגרסא הזאת. בעקבות ההצלחה המסחררת של המשחק ברחבי העולם, החליטו להוציא למשחק וריאציה שונה של משחק רשת באינטרנט. הסיבה העיקרית שבגללה הקימו וריאציה נוספת למשחק הזה, היא לתת את האפשרות לאנשים שאין באפשרותם להוריד את התוכנה להתמכר גם הם אל המשחק – וכנראה שבעתיד הם גם יורידו את המשחק המקורי.

קונטר סטרייק נייד הינו דומה ברובו אל המקור, שגם שם ניתן להקים קבוצות וקלאנים – על מנת לשחק האחד עם השני. המשחק תפס תאוצה בחודשים האחרונים, ונכון להיום הוא מארח מאות משתמשים מרחבי העולם על גבי השרתים שלו – ובשורה התחתונה המעבר אל קונטר סטרייק נייד איננו פוגע בחוויית המשחק המוכרת אשר מאחדת אותנו עם עשרות שחקנים מרחבי העולם.

החיסרון היחידי במשחק מן הסוג הזה הוא איכות השרתים אשר לעיתים עשויה להביא לירידה ברמת המשחק ולתקיעות לעיתים – אך לאחר בדיקה מעמיקה, קונטר סטרייק נייד הוא ללא ספק עוד דרך מושלמת להעביר את חווית המשחק אשר התחילה עם המשחק המקורי וכיום מתפשטת אל רשת האינטרנט ומאפשרת לכל אחד ליהנות גם הוא מן המשחק שסחף אחריו רבבות של אנשים ומשתמשים ברחבי העולם.3,411 צפיותשרתי משחק נוספים:

GlobalNet סרברים למשחקים

GlobalNet סרברים למשחקים

GlobalNet היא חברה המספקת פתרונות אינטרנט המתקדמים ושרתי מ

[ read more ]

World-Serv - שרתי המשחק האיכותיים

World-Serv - שרתי המשחק האיכותיים

חברת World-Serv מספקת ללקוחותיה את שרתי המשחק האיכותיים והמ

[ read more ]

ControlHost שרתי משחק

ControlHost שרתי משחק

החברה קונטרול הוסט מעניקה ושרתי משחק יעילים וזולים ופת

[ read more ]

פרסם תגובה


פרסם תגובה